У Дніпрі дали старт Олімпійському дню-2017

Днями у сквері Героїв урочисто відкрили Олімпійський день-2017. Захід зібрав понад дві тисячі учасників, глядачів, шанувальників різних видів спорту. Привітав присутніх заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики Дніпровської міськради Олександр Осипов повідомив, що у сквері в рамках спортивного свята працює близько 20 локацій олімпійських і неолімпійських видів спорту, де проходять показові виступи.

«Тут представлено регбі, стритбол, міні-футбол, легку атлетику, фехтування, бадмінтон, воркаут, стрільбу з лука тощо. Основна мета такого масштабного спортивного дійства – популяризація серед містян, зокрема молодого покоління, здорового способу життя, олімпійських та неолімпійських видів спорту. Можливо хтось, долучившись до заходу, виявить бажання відвідувати дитячо-юнацьку спортивну школу або почне займатися тим чи іншим видом спорту як любитель», – додав начальник управління спорту.

Після церемонії відкриття свята школярі, вихованці спортивних начальних закладів, спортивних клубів, а також професійні спортсмени з Дніпра взяли участь у забігах на честь Олімпійського дня-2017. Перед стартом розминку для всіх учасників провели чемпіон світу з фехтування на шпазі Богдан Нікішин, бронзова призерка чемпіонату Європи 2012 року з бігу на 400 метрів з бар’єрами Анна Ярощук-Рижикова та бадмінтоністка Марія Улітіна, учасниця Олімпійських ігор-2016. Свято спорту триватиме до пізнього вечора і завершиться концертом за участю дніпровських груп.