У Дніпрі в історичному музеї відкриють нову виставку

12 вересня о 15:00 у Дніпропетровському національному історичному музеї відбудеться урочисте відкриття виставки художника Артема Погрібного. Експозиція присвячена Дмитру Яворницькому — видатному історику, етнографу та просвітителю. Розповіли на фейсбук-сторінці музею.

Артем Погрібний створив серію ілюстрацій для книги «Дмитро Яворницький: від Харкова до Дніпра», яка вийшла у видавництві Андрія Парамонова. Його полотна відтворюють старовинні види Сонцівки, Харкова та Дніпра — місць, пов’язаних із життям Яворницького.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Моя мета — передати атмосферу епохи, показати втрачені краєвиди та нагадати, що збереження нашої культурної спадщини сьогодні надзвичайно важливе», — зазначив художник.

Виставка триватиме з 13 вересня по 31 жовтня.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *