У Дніпрі в історичному музеї відкриють нову виставку
12 вересня о 15:00 у Дніпропетровському національному історичному музеї відбудеться урочисте відкриття виставки художника Артема Погрібного. Експозиція присвячена Дмитру Яворницькому — видатному історику, етнографу та просвітителю. Розповіли на фейсбук-сторінці музею.
Артем Погрібний створив серію ілюстрацій для книги «Дмитро Яворницький: від Харкова до Дніпра», яка вийшла у видавництві Андрія Парамонова. Його полотна відтворюють старовинні види Сонцівки, Харкова та Дніпра — місць, пов’язаних із життям Яворницького.
«Моя мета — передати атмосферу епохи, показати втрачені краєвиди та нагадати, що збереження нашої культурної спадщини сьогодні надзвичайно важливе», — зазначив художник.
Виставка триватиме з 13 вересня по 31 жовтня.


