У Дніпрі відкриють унікальний арт-об’єкт (Фото)

13 вересня на День міста у Дніпрі у сквері «Прибережний» (вул. Набережна Перемоги) відкриють унікальний арт-об’єкт – лазерне світлове аудіовізуальне шоу. Винятковість такої інсталяції у тому, що усе транслюватиметься з берега через 500-метрову протоку річки на природному екрані – листяному масиві дерев, які ростуть на протилежному берегу коси. Усе транслюватиметься за допомогою спеціальних програм. Лазерне та світлове обладнання створюватиме неповторне шоу, сценою якого стане вода та крони дерев. Дійство супроводжуватиме музика. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Інсталяція стане невіддільною частиною нового скверу «Прибережний» і працюватиме цілорічно. Шоу на День міста буде пов’язане із тематикою Дніпра: його історією, символами, напрямами розвитку тощо. А в буденному варіанті сюжети розроблятимуть відповідно до пори року.

Аналогів подібному проекту у світі нема. Раніше проєкції і світлові шоу здійснювалися із землі на споруди. З такої відстані через річку на масив дерев лазерне музичне шоу робитимуть вперше. Для реалізації проєкту улаштовують спеціальне світлове обладнання з особливо вузькою оптикою, яка свого часу використовувалася на всесвітньо відомому нью-йоркському хмарочосі «Empire State Building».