У Дніпрі вандали завдають шкоди транспорту та зупинкам (фото)

У Дніпрі лише за рік вандали завдали збитків на 8 мільйонів гривень, – заявляють у департаменті транспорту міської ради. Там наголошують: за ці гроші можна було закупити 6 автобусів великої місткості чи завезти 5 трамваїв з Німеччини.

У трамвайному депо № 3 КП «Дніпровський електротранспорт» замінили розбите вікно: хтось кинув каміння. За технікою безпеки транспорт зупиняють і виводять пасажирів, а рухомий склад відправляють до ремонтного цеху – так йде простій у русі або збивається інтервал маршруту.

вандали_Дніпро

Часто обмальовують вагони та дряпають малюнки на склі (воно теж йде під заміну). Крім того, на транспортних підстанціях з’являється реклама наркотиків – за рік витратили на замальовування 600 літрів фарби.

вандали_Дніпро

Зазнає збитків і метрополітен: малюють графіті, розбивають вікна, б’ють світильники та псують мармур на зупинках.

Вандалів ще приваблюють і зупинки громадського транспорту. Їх обмальовують, вибивають лампочки та розбивають скляні стіни. Оновлення теж збиткове, за рік «навандалили» на 300 тисяч гривень, а це одна сучасна зупинка, зведена з нуля.

вандали_Дніпро

Якщо ви побачили несумлінних людей, які завдають шкоди транспорту та зупинкам, – телефонуйте до поліції чи фіксуйте та звертайтесь із заявкою до контакт-центру міста Дніпра.

вандали_Дніпро

Деяких вандалів усе ж знайшли (за допомогою камер відеоспостереження та фотофіксації). Їх притягли до адміністративної відповідальності. За 2018-2020 рр. за свої несумлінні дії вони сплатили понад 100 тис. грн.