У Дніпрі від 1 червня відновлюється платне паркування

Від 1 червня у Дніпрі відновлюється платне паркування на 172 паркувальних майданчиках у зонах А та В. Водночас парковки у зоні С, біля залізничного вокзалу, зон відпочинку, парків, набережній залишаються безоплатними. Це пов’язано зі зростанням кількості транспортних засобів у центральній частині міста, порушенням правил дорожнього руху та паркування.

«З початком війни було тимчасово призупинено роботи майданчиків для платного паркування. Це було зумовлено суттєвим зниженням кількості автівок та відсутністю необхідності регулювання трафіку на дорогах у центральній частині міста. Однак зараз знову спостерігається збільшення приватного транспорту на дорогах міста, спостерігаються великі затори на головних проспектах та вулицях. Водії почали нехтувати правилами дорожнього руху, залишаючи автівки з грубим порушенням цих правил. Деякі водії перетворили паркувальні майданчики на стихійні стоянки, залишаючи машини на кілька днів або навіть тижнів – наголосив заступник директора комунального підприємства «Транспортна інфраструктура міста» Віталій Шаповалов.

Він також нагадав: «Сплатити за послуги паркування можна, як і раніше, через паркувальні автомати за допомогою готівки або банківських карток. Водночас оплата паркування доступна у мобільних застосунках UNIP та Privat24, за допомогою яких також можливо придбати абонемент. Вартість однієї години паркування у зоні А становить 18 грн, у зоні В – 15 грн. Майданчики, що залишаться безкоштовними, не будуть доступні для оплати у мобільних застосунках, а паркомати будуть вимкненими».