У Дніпрі відбулися змагання з автомодельного спорту (фото)

У Дніпрі в міській станції юних техніків відбувся обласний етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з автомодельного спорту. Аби взяти участь у змаганнях, до Дніпра приїхали діти з сусідніх міст – Павлограда, Покрову, Нікополя та Жовтих вод.

автомодельний спорт_Дніпро

«Цей захід – така розминка перед Всеукраїнськими змаганнями, адже там будуть виступати переможці обласного етапу. Змагалися 6 команд, 35 учасників. Кількість скоротилась через карантинні обмеження, в минулі роки було не менше 45-ти. Коли в наш гурток приходить дитина – ми починаємо з азів, малювання, потім проєктування. Після починається розробка машини, діти вчаться працювати творчо і технічно. Наша головна мета – забрати дітей з вулиці, навчити їх творчості та праці в команді», – заявив керівник профільного гуртка Роман Давиденко.

автомодельний спорт_Дніпро

Траса, на якій змагалися техніки, унікальна, єдина в східній Україні – 35 метрів з 8 доріжками та вбудованим автоматичним підрахунком кіл, що спрощує роботу суддів

автомодельний спорт_Дніпро

Міська станція юних техніків є співорганізатором змагань. Почати тренуватися можна з 6-ти років, далі все залежить від дитини – чемпіоном області при бажанні можна стати і в 7-м.

автомодельний спорт_Дніпро

Один з учасників Ростислав Мазниця, хлопець 6 років займається автомоделюванням, зараз представляв команду Дніпра. Для змагань Ростислав змоделював 3 машини, одну з них робив цілий рік: «Я вже 4 раз беру участь у змаганнях, призових місць поки не було, сподівають цього разу на вищий результат».