У Дніпрі відбувся благодійний легкоатлетичний крос

У Дніпрі відбувся благодійний легкоатлетичний крос «Разом до перемоги» в рамках масштабного спортивного проєкту на підтримку військових #SPORT_наступ. На захід зареєструвалося понад 200 учасників, які внесли благодійні внески на потреби військових.

«Співорганізатори сьогоднішнього спортивного свята – федерація легкої атлетики та біговий клуб Start Dnipro. Для учасників три дистанції – 2, 4 та 8 км. А ще дитячі забіги. Підготували медалі, призи від спонсорів. Це справжнє бігове свято як для професійних спортсменів, так і любителів бігу, які знов відчули смак бігової активності у місті. Загалом це вже п’яте за рахунком змагання в рамках благодійного проєкту #SPORT_наступ. Цими вихідними буде ще й турнір з шахів та MMA», — сказав начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики міської ради Олександр Осипов.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

За словами виконавчого директора громадського об’єднання Start Dnipro Павла Балабанова, на легкоатлетичному кросі попередньо вдалося зібрати понад 50 тис. грн: «Усі зібрані кошти будуть передані до Фонду оборони країни для придбання дронів для військових. Такі благодійні заходи сьогодні є вкрай важливими для нашої спільної мети – допомагати нашим захисникам для якнайшвидшої перемоги. Окрім того, уся бігова спільнота міста скучила за такими змаганнями, тому, звісно, люди з радістю відгукнулися на заклик до участі».

До легкоатлетичного кросу долучився і Олександр Гуделайтіс. Чоловік обрав дистанцію у 8 км.

«Як любитель займаюся бігом вже понад 40 років. Постійно беру участь у різних бігових змаганнях. А в цьому році у такій події взяв участь вперше і отримав неабияке задоволення. Стало одразу відчутне відновлення спортивної активності у місті. Дякуємо організаторам за це. Звісно ж, наша спільна мета – допомогти захисникам, які боронять нашу країну», – підкреслив Олександр Гуделайтіс.

Першими стартували учасники кросу на дистанцію на 8 км, переможцем якої став член бігового клубу Start Dnipro Алексій Писарев. Його результат – 29.05 хв.

«Легкоатлетичний крос – досить-таки важка дистанція з огляду на покриття, пагорби. У цілому своїм результатом задоволений. І головне те, що ми усі гуртом допомагаємо нашим військовим», – додав Алексій Писарев.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!