У Дніпрі пройшов фестиваль спорту

У Дніпрі пройшов фестиваль спорту «Дитяча легка атлетика за міжнародною програмою IAAF». Особливістю цьогорічного фестивалю стало те, що до дніпровських школярів вперше приєдналися переможці фестивалю зі шкіл Західного Донбасу. Повідомляють у прес-службі міської ради.

У фестивалі взяли участь близько 200 дітей – учні 3-4 та 5-6 класів. Діти змагалися у восьми видах міжнародної програми ІААF: естафета, стрибки, метання, біг, класики тощо.

За перебігом змагань стежили понад 30 суддів. Це викладачі спортивних шкіл і професійні тренери Федерації легкої атлетики Дніпра та Дніпропетровської області.  Під час фестивалю юних легкоатлетів підтримували не тільки родичі та друзі, а й відомі спортсмени, які вже досягли певних висот.

«Мені дуже подобається цей проект. Він розвиває дитячу легку атлетику, багато дітей не тільки знайомляться з цим видом спорту, вони приходять і займаються. Всі діти дуже талановиті, і я думаю, що у майбутньому їм багато що вдасться», – сказала легкоатлетка, рекордсменка світу у віковій групі до 18 років зі стрибків у висоту Ярослава Магучіх.

Учасник змагань із Павлограда, учень 5 класу школи № 9 Ілля Ллой, приїхав до Дніпра по перемогу.

«Ми приїхали сюди, щоб посісти перше місце та мати змогу потрапити на всеукраїнські змагання. Думаю, що перемога команди залежить від спільної роботи. Головне – зосередитися й викладатися на повну заради себе і своєї команди», – поділився Ілля.

За результатами змагань призові місця розділили юні легкоатлети з Дніпра. Переможцем серед учнів 3-4 класів стала команда гімназії № 12. Друге місце посіли спортсмени зі школи № 28, а третє – команда школи № 137. Серед 5-6 класів чемпіонами стали учні школи № 28, друге місце виборола команда школи № 98, а на третю сходинку піднялися юні спортсмени зі школи № 122.