У Дніпрі відбувся спортивно-художній фестиваль

11 жовтня, в дніпровському парку ім. Богдана Хмельницького відбувся спортивно-художній фестиваль «І докажемо усім, що ми, браття, козацького роду!». Захід провели до Дня захисника України та Дня козацтва.

Фестиваль зібрав близько 300 учасників, серед яких – хлопці та дівчата, які навчаються у професійно-технічних училищах, та учні 9-11 класів шкіл Шевченківського району міста.

«Цей фестиваль проводиться вже не один рік поспіль, тому його можна назвати традиційним. Такі заходи популяризують національно-патріотичне виховання нашої молоді, розвивають і підтримують національні військові традиції. Сьогодні всі учасники фестивалю змагаються в різних конкурсах, естафетах, зокрема, у вправах на фізичну витривалість, стрибках у мішках, перетягуванні канату, стрільбі з пневматичної гвинтівки тощо. Усі переможці та призери будуть обов’язково нагороджені», – зазначив начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики міської ради Руслан Буленок.

Одинадцятикласник Вадим Бєліков вже не вперше бере участь у фестивалі, залюбки до нього долучається кожного року і сподівається на перемогу. «Наразі пройшов змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки. Зробив шість пострілів, за кожен постріл нараховуються бали, які потім сумують. Звісно, сподіваюся на перемогу», – розповів хлопець.

Після усіх змагань на учасників чекало частування кулешем, який приготували вихованці Дніпропетровського регіонального центру професійно-технічної освіти. Другокурсник Юрій Нікітін розповів, що його група вже другий рік готує куліш на цьому фестивалі. «Секрет кулешу досить простий – каша, м’ясо, сало, цибуля. І звісно, страву слід варити з душею і гарним настроєм», – наголосив Юрій.

Організатором спортивно-художнього фестивалю «І докажемо усім, що ми, браття, козацького роду!» є регіональний центр професійно-технічної освіти, міжнародна громадська організація «Козацтво Запорізьке». Захід відбувся за підтримки управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики міської ради.

Добавить комментарий