У Дніпрі відкривається виставка «Кобзар»

24 листопада, о 13.30 у Будинку мистецтв Дніпра відбудеться відкриття ювілейної виставки Дніпропетровського клубу екслібриса та графіки «Кобзар», який в цьому році відзначає 40 років з дня заснування. Такий клуб – унікальне явище в історії українського образотворчого мистецтва.

Виставка присвячена 40-річчю від дня заснування Дніпропетровського клубу екслібриса та графіки «Кобзар», який з’явився в 1970-ті роки поряд з організаціями книголюбів. Очолив клуб заслужений художник України Микола Родзин.

Особлива сторінка в житті клубу — Шевченкіана. У Будинку мистецтв щорічно проводяться виставки «Шевченкіана в екслібрисі», де експонуються твори малої графіки членів клубу і їх колег з інших міст України.

Всього на ювілейній виставці буде представлено 477 робіт 28 авторів з Дніпра та інших міст України. Особливе місце в експозиції відведено творчості старшого покоління — тих, хто вже пішов в інший світ: Миколи Родзін, Василя Хвороста, Марії Котляревської, Бориса Куновського, Анатолія Худякова (91 робота). Виставка буде працювати до 14 грудня. Вхід вільний.

Добавить комментарий