У Дніпрі відновив роботу чарівний музей

У Дніпрі на проспекті Нігояна відновив свою роботу “Музей дитинства”. Наразі, його можуть відвідати організовані групи відвідувачів. Цей чарівний музей відкрився рівно два роки тому, на початку 2021 року, повідомляє “Міський сайт“.

На жаль, через коронавірусні обмеження і початок війни цей музей у сумі пропрацював лише близько року. І ось тепер охочі у складі організованих груп його знову можуть відвідати, про що повідомили у Технічному музеї Дніпра «Машини часу».

Однією з перших у “Музеї дитинства” побувала відома дніпровська екскурсовод Леся Логашова, яка поділилася наступними враженнями:

«В цей музей вперше я завітала у 2021 році. Саме тоді він вперше відчинив свої двері для відвідувачів. І дуже часто на екскурсіях в мене люди запитували: «Чи організовуємо ми екскурсії до Музею Дитинства?»

Я казала, що туди можна завітати у будь-який вихідний, але ж багато хто хотів саме групою із щоб з екскурсоводом. Ну раз бажаєте, то отримуйте свою мрію!

Тут є три зали, в яких знаходиться близько 1000 експонатів 1960-1990-х років. Іграшками, іграми та всім, що пов’язано з дитинством, «нашпигован» буквально кожен квадратний метр музею, включаючи переходи між сходами та крихітними закутками. Музей теплий, душевний та дуже цікавий. Діти, забувши про свої гаджети сиділи та грали у стареньки ігри.

Тут є дерев’яна вантажівка, яка була створена ще до Другої святової війни. Діти можуть покататися на велосипеді “Гном”, який до речі випускали на Південному машинобудівному заводі. Є тут окремий стенд іграшок, що колись випускалися в нашому місті. А ще ми дізналися, що жезли для інспекторів ДАЇ вироблялися в Дніпрі саме на комбінаті іграшок.

Є і інші несподіванки та знахідки у музеї, але ж краще, щоб бажаючі самі туди завітали та відчули “свою” атмосферу дитинства.”