У Дніпрі відновлюють автотранспортне підприємство

У Дніпрі автотранспортне підприємство ТОВ ПКФ Ігрек продовжує цілодобово працювати над відновленням рухомого складу автобусів, які постраждали внаслідок ракетного удару.

За словами директора згаданого підприємства Михайла Клокуна, тоді було цілком знищено 48 великих і 6 середніх автобусів та ще близько сотні понівечено. За перші два дні після обстрілу було відремонтовано 10 автобусів, які були з меншими пошкодженнями.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Далі відновлювали автобуси середньої місткості, оскільки мали в наявності запасні частини для них. Основна проблема у відновленні великих машин — це скло, яке знайти дуже важко і його повільно виготовляють. Однак, процес йде. Наприклад, завтра плануємо встановити лобове скло ще на п’ять автобусів. Загалом на ремонт чекає близько 30 великих та 10 середніх машин. На сьогодні підприємство випускає на маршрути міста 60 автобусів. Із понеділка плануємо додати щонайменше ще три машини», — розповів Михайло Клокун.

Він також подякував усім небайдужим, хто відгукнувся допомогти підприємству після обстрілу: «Хтось це зробив мастильними матеріалами, акумуляторами, юридичною допомогою. Окрім того, велика подяка міській владі, що скоординувала роботу і закрила потребу в автобусах на тих маршрутах, де нині підприємство ще не може працювати. На превеликий жаль, внаслідок ворожого ракетного удару по нашому підприємству загинуло три людини. Нині у лікарні залишається ще один водій, який був у важкому стані, на щастя, він вижив».

Водночас головний інженер АТП ТОВ ПКФ Ігрек Сергій Кушкарьов зазначив: «Окрім рухомого складу, внаслідок ракетного обстрілу були пошкоджені ремонтні цехи, адміністративна будівля, понівечено шиномонтаж, мийню, малярку, кругом повилітали вікна. На пошкоджених автобусах теж повилітало скло, двері, зірвано підлогу. Тож продовжуємо їх відновлювати».

Автослюсар підприємства Олег Мул нині замінює лобове скло на одному з автобусів, який на ремонті.

«Після цього встановлюватимемо заднє скло. І вже за декілька днів машина зможе виїхати на маршрут», — додав чоловік.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!