У Дніпрі відомі художники заклали алею з лип (Фото)

Митці «київської художньої школи» презентували у Дніпрі власну виставку. Художні твори Леоніда Берната, Олексія Малих, Валерія Шкарупи від сьогодні можна побачити у стінах Музею українського живопису. Зануритися у мистецьку атмосферу, відчути їх стиль, зануритися у їх інтелектуальні мандри, почути їх монолог з глядачам та розшифрувати послання художників. Київські художники із вдячністю говорили про виставковий арт-простір музею. Подібних настільки комфортних та зручних для побудови експозиції майданчиків в Україні не так і багато. Дніпровський музей – на їхню думку входить до переліку мистецьких площадок, виставлятися в яких – честь, повідомляють у  прес-службі музею.

виставка митців

виставка митців

виставка митців

Аби у трьох митців було багато натхнення до нових робіт, у Дніпрі вони відвідали музеї та виставки. Також у Преображенському скверику біля Діорами художники заклали алею з лип. 12 тендітних дерев. Липи, які згодом розквітнуть. Ідея такого подарунку місту належить засновнику Музею українського живопису Олегу Наумову. Кожне дерево отримало іменну табличку. Ім’я та прізвище художника. 12-те деревце митці презентували школярам. Діти саджали його цілим класом. Художники зауважили: «У Києві подібної алеї із деревами, які посадили б митці, немає».

алея з лип

алея з лип

Фінальним акордом дня стала навчальна лекція для студентів-художників. Говорили Матвій Вайсберг, Олексій Малих, Леонід Бернат та Валерій Шкарупа — «Мушкетери», як встигли охрестити себе митці, що вчотирьох виставляються у Дніпрі. Єдина порада для тих, хто обрав за справу життя – малювання – творити, бо це – щастя.