У Дніпрі відзначили етнічне свято (Фото)

Вчора у світі різні громади святкували День незалежності Грузії. Не оминуло це свято і Дніпро, адже тут є велика грузинська громада. Святкування відбулось у Дніпропетровському будинку мистецтв. В рамках свята пройшло відкриття виставки художніх робіт відомого українського художника, мешканця Дніпра, Михайла Кублика.

День незалежності Грузії

«Виставка включає 53 картини, що присвячені унікальним пейзажам Грузії, які не можуть не надихати на творчість. Грузія – дуже колоритна країна», – розповів «Вістям Придніпров’я» митець.

День незалежності Грузії

Свято у Будинку мистецтв було подвійним.

День незалежності Грузії

«Сьогодні не тільки День незалежності Грузії, але і 20 річчя Дніпропетровського обласного центру грузинської культури «Сакартвело». На честь Дня не залежності і ювілею діаспори відбувся цей яскравий  захід. Я виконала пісню «Суліко». Східна душевна мелодія цієї пісні давно полонила душі українців. До речі, це не народна пісня – її автор Варінка Церетелі, слова Акакія Церетелі. А Суліко — грузинське жіноче або чоловіче ім’я, що походить від кореня зі значенням «душа» («серденько»)», — розповіла нам грузинська співачка Таміла Гваджаіа, яка проживає в Дніпрі.

Для багатьох етнічних громад Дніпро стало другою домівкою, адже тут вони знайшли цікаву роботу, любов та самореалізацію. Але і рідна країна не повинна забуватися – тому такі свята є чудовою нагодою для культурного обміну.