У Дніпрі влаштували забіг пам’яті (фото)

У Дніпрі відбувся забіг пам’яті на честь загиблих Героїв. До нього долучилися понад 100 людей. Всеукраїнська акція «Шаную воїнів – біжу за героїв України» пройшла і в інших регіонах.

«Дніпропетровщина втретє долучилася до патріотичного забігу. Такою акцією підтримуємо родини загиблих бійців та шануємо пам’ять наших Героїв. За 7 років війни на Сході загинули 623 мешканці Дніпропетровщини. Пам’ятаємо кожного», – наголосив заступник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний

Учасники патріотичного забігу долають милю пам’яті – 1600 м

«Разом із дружиною вирішили долучитися до забігу. Аби нагадати людям про тих, хто не зміг повернутися з війни до своїх рідних», – сказав учасник забігу із Дніпра Євген Таранцов

Гасло забігу – «Шаную, пам’ятаю, біжу»

«Такими акціями нагадуємо, що війна триває. Вшановуємо пам’ять загиблих Героїв. Тих, хто віддав найцінніше за нашу Україну – власне життя, –  розповів учасник із Дніпра Олег Чистопольцев. – Біжу за побратима Миколу Курносенка. Це мій друг, якого знав ще до війни. Він загинув під час виходу з Іловайського котла. Дуже світла і творча людина»

До забігу долучилися рідні та побратими загиблих, військові, волонтери,..

..молодь,..

..діти

Кожен біг за конкретного Героя

Учасники забігу стартували від Алеї Пам’яті

Загалом подолали 1,6 км

«Біжу за Сергія Ганічева, який загинув під час першого штурму Іловайська. Він служив у підрозділі мого чоловіка. Це справжній Герой, – поділилася учасниця із Дніпра Ірина Куршакова. – Кожного разу, коли дивлюся на фото зі стел на Алеї Пам’яті, на світлину Сергія, не можу стримати сліз»

Патріотичний забіг –..

..нагода вшанувати пам’ять Героїв, які поклали життя заради миру на рідній землі

Можливість пробігти дистанцію за загиблих захисників

А ще – підтримати тих, хто несе біль утрати близьких

Загалом у забігу пам’яті взяли участь понад 100 людей

Забіг влаштували до Дня пам’яті захисників України

Акцію організували Мінветеранів, ДніпроОДА та громадські організації.