У Дніпрі влаштують яскравий карнавал

Дніпро вже на повну силу готується до відзначення Дня міста. Одним із найяскравіших святкових заходів стане велика карнавальна хода I love Dnipro. Її в день народження міста проведуть уже вдруге. Торік у карнавалі взяли участь 7 тисяч містян, цього року очікується понад 10 тисяч учасників. Повідомляють у прес-службі міської ради.

У мерії Дніпра також анонсували деякі родзинки карнавальної ходи. Так, усі учасники матимуть змогу позмагатися за грошові призи. Зокрема, 50 тис. грн буде вручено колоні, яка зможе продемонструвати найбільш  ефектне та гармонійне поєднання ідей карнавальної ходи. Такий самий грошовий приз дістанеться переможцю конкурсу на найбільш оригінальну та цікаву конструкцію (фігуру, інсталяцію тощо). 10 тис. грн отримає  учасник у найкращому карнавальному костюмі. Цього разу ходу супроводжуватимуть так звані фуд-траки – кафе-фургони з мобільною кухнею, у яких продаватимуть їжу та напої.

Заявки на участь у карнавальній ході можна подати до 20 серпня до управління культури департаменту гуманітарної політики міськради за  адресою: проспект Д. Яворницького, 75А, каб. 601 або на електронну
адресу kulturafest@gmail.com з позначкою «Карнавал». Телефони для довідок: 745 65 45, 745 18 94 .