У Дніпрі водії паркують авто на газонах (Фото)

У сучасному місті, де кількість автомобілів стрімко зростає, проблему дефіциту паркомісць відчувають не тільки власники транспортних засобів, а й інші мешканці. Авто на газоні, клумбі чи посеред тротуару – звична картина для міста Дніпра. Повідомляють в Інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради.

Деякі водії не бажають поступатися власним комфортом, попри незручності, які створюють пішоходам та іншим автомобілістам. Будь-який законослухняний громадянин знає про те, що парковка на газонах заборонена.

Працівниками інспекції щоденно здійснюється перевірка щодо дотримання водіями транспортних засобів Правил дорожнього руху. У ході здійснення таких перевірок виявляються масові порушення водіями Правил дорожнього руху в частині стоянки на газонах.  За таке правопорушення передбачена відповідальність за частиною 1 статті 122 КУпАП. Сума штрафу складає 340 грн.

У разі виявлення подібних правопорушень за стоянку на газоні небайдужі мешканці нашого міста можуть звернутись на гарячу лінію інспекції з питань контролю за паркуванням за телефоном 0685780437 або на електронну пошту dpparkcontrol@gmail.com.