У Дніпрі волонтери змушені знову просити про допомогу

Волонтери Дніпра  не можуть впоратися самостійно з типи проблемами, які спіткали їхніх підопічних. Нині на перетримці у волонтерів «Вірності» 47 котиків. Деяких з них приносили дніпряни, обіцяли допомагати, але так їх і покинули.

«Звичайно, тварин треба годувати та прибирати за ними, вакцинувати, а також обробляти приміщення та клітки дезрозчинами. На жаль, зараз нам не вистачає коштів. Дуже просимо допомоги в купівлі дезрозчину «Лізоформін 3000», а також кліточок, які коштують найменше 700 грн», — пишуть волонтери.

Також вкрай необхідна переноска з металевими дверцятами, для перевезення котиків до ветеринара, так як пластмасові вони ламають. Взагалі, волонтери будуть раді будь-якій допомозі, можливо, в кого є лотки або будь-які інші приладдя, можливо, хтось зможе допомогти кормом

Не залишайте котиків у скруті.

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою «Для Котиків»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Котиків»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.

 

Фото: ілюстративне з ФБ-сторінки «Вірності»