У Дніпрі ввели обмеження в громадському транспорті

У Дніпрі з переходом в «червону» карантинну зону вступили в силу відповідні вимоги, які стосуються і громадського транспорту. Про це повідомляють у Департаменті транспорту та інфраструктури міста.

Нагадуємо, що відповідно до цих вимог, встановлені обмеження щодо користування громадським транспортом, а саме:

1) забороняється перевезення пасажирів у кількості більше ніж кількість місць для сидіння, що передбачена реєстраційними документами на транспортний засіб;
2) забороняється перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування авто- та електротранспорту (у тому числі метрополітену) без засобів індивідуального захисту (масок або респіраторів).

“Наразі транспорт Дніпра працює у штатному режимі. Вихід рухомого складу на маршрути міста виконується у повному обсязі. У випадку зростання захворюваності ми не виключаємо можливості введення додаткових обмежень щодо користування громадським транспортом. Це може бути як зменшення часу дії пільгових перевезень, так і введення пропускного режиму з допуском у транспорт тільки тих пасажирів, які мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест на коронавірус”, — зазначив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Ігор Маковцев.

Також зазначимо, що в місті діють рейдові групи по контролю за виконанням карантинних заходів з залученням працівників Національної поліції України. У разі виявлення порушення пасажиром карантинних обмежень, для усунення правопорушення та складання адміністративного матеріалу, представники такої групи мають право вимагати пасажира покинути транспортний засіб.