????????????????????????????????????

У Дніпрі юні пожежні показали клас (Фото)

23 травня у Дніпрі проведено обласний етап ХХІV Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. На обласний етап запрошено команди-переможниці зональних етапів з міст Дніпро, Жовті Води, Павлоград, Кривий Ріг, Покров та селища міського типу Магдалинівка. Повідомили у прес-службі ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Вже на початку фестивалю було визначено переможців в окремій номінації «За кращий відеоролик». Команда ДЮП «Рятувальники з Покрову» отримали екшн-камеру за відеоролик «Жити в безпеці – модно!», який набрав максимальну кількість вподобань на офіційному YouTubе каналі головного управління.

За новими умовами проведення фестивалю, дружини юних пожежних цьогоріч демонстрували нову конкурсну програму, а саме: «Домашнє завдання» під девізом “Всім надзвичайним ситуаціям на землі скажемо «НІ», «Брейн-ринг», який проводиться у формі вікторини та плакат соціальної реклами на тему «Жити в безпеці – модно!».

Членам журі довелося чимало посперечатися і навіть доповнити додатковими питаннями конкурс «Брейн-ринг». Судити було важко, адже техніка виконання, і задуми кожного виступу учасників обласного етапу були виконані на високому рівні.

За  підсумками проведеного конкурсу перші місце зайняла  команда з Павлограда «Агенти 101», друге місце посіла команда з Дніпра  «Флагман безпеки», третє місце отримала команда «Стрім» місто Жовті Води.

Слід зазначити, що всі команди на досить високому рівні демонстрували свою акторську майстерність, кмітливість і зібраність. Вболівальники та журі були задоволені виступами колективів, адже конкурсанти демонстрували свої здібності, використовуючи різноманітні жанри – від дотепного гумору до театральних мініатюр.