У Дніпрі з’явилася особлива алея (Фото)

У Дніпрі з’явилася Алея багатонаціонального міста. Тепер навпроти центрального входу в мерію майорітимуть прапори Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Греції, Грузії, Ізраїлю, Польщі, Кореї, Литви, Німеччини, а також стяг кримських татар. Ще один — дванадцятий прапор — є символом багатонаціонального міста Дніпра. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Подібний проєкт обговорювали щонайменше десять років. Втілити задум допоміг бюджет участі. Ініціатива перемогла в одній із хвиль програми партиципаторного фінансування, здобувши ґрант розміром 199 680 грн. Кошти використали на виготовлення та встановлення флагштоків і придбання прапорів.

На відкриття запросили, зокрема, представників дипломатичних місій, національні та релігійні громади.

Представниця вірменської громади Кнарік Закарян з родиною переїхала до Дніпра ще у 90-х. Нині жінка викладає у недільній школі. Розповідає, що вивчати вірменську до неї приходять учні різних національностей. У Дніпрі пані Закарян почувається дійсно потрібною.

«Ідея прекрасна. У Дніпрі та області дуже потужна вірменська громада. Від нашої громади я вдячна всім — меру, організаторам — за те, що пішли на таку хорошу справу. Дійсно Дніпро — багатонаціональне місто. Як і Україна загалом. Я, моя родина, усі мої знайомі вірмени — нам тут дуже комфортно. Це для нас теж Батьківщина. Нас люблять, ми тут потрібні і займаємося своєю улюбленою справою. Ми завжди щиро радіємо, коли у нас у Дніпрі відбувається щось хороше», — розповіла Кнарік Закарян.