У Дніпрі зафіксовано 749 випадків COVID-19

У Дніпрі за минулу добу по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулося  137 осіб. Станом на 6 серпня у місті зафіксовано 749 лабораторно підтверджених випадків захворювань на коронавірус, 598 осіб з цим діагнозом одужали. Дев’ять пацієнтів 21-ї лікарні з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Одна людина підключена до апарату штучної вентиляції легень. Наразі маємо 257 негативних відповідей від систем ПЛР саме у 21-й інфекційній лікарні. Про це під час брифінгу 6 серпня повідомила медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Жанна Нефьодова.

Продовжують працювати мобільні бригади з ПЛР-системою. Наразі вони здійснили 2508 виїздів та обстежили 8025 осіб. Отримано 483 позитивних результати.

«Період відпусток продовжується. Якщо ви плануєте відпочинок поза містом, то заздалегідь підготуйте  аптечку. Консультацію щодо її складу отримайте від свого сімейного лікаря. Не зайвим також буде дізнатися, де знаходяться цілодобові аптеки, медпункти та лікарні на місці відпочинку. Туди ви зможете звернутися в разі необхідності. Навіть на відпочинку не забувайте про дотримання правил карантину. Бережіть себе та своїх близьких», — сказала Жанна Нефьодова.