У Дніпрі зафіксовано 789 випадків COVID-19

У Дніпрі за минулі вихідні по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулися 184 особи. Станом на 10 серпня у Дніпрі зафіксовано 789 лабораторно підтверджених випадків захворювань на коронавірус, 605 осіб із цим діагнозом одужали. Десять пацієнтів 21-ї лікарні з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Одна людина підключена до апарату штучної вентиляції легень. Наразі маємо 261 негативну відповідь від систем ПЛР саме у 21-й інфекційній лікарні. Про це під час брифінгу 10 серпня повідомила медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Жанна Нефьодова.

Продовжують працювати мобільні бригади з ПЛР-системою. Наразі вони здійснили 2600 виїздів та обстежили 8334 особи. Отримано 500 позитивних результати.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Дбайте про здоров’я під час шопінгу. Знаходьтеся в супермаркетах та торговельних центрах у захисних масках та рукавичках, користуйтеся санітайзерами та уникайте скупчення людей. Бережіть себе!», – зауважила Жанна Нефьодова.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!