У Дніпрі започаткували оригінальну благодійну акцію

У Дніпрі науково-технічна бібліотека гірничо-металургійного комплексу започаткувала оригінальну благодійну акцію – “Подаруй захиснику книгу”, присвячену Міжнародному дню дарування книг. Його святкують 14 лютого, як і День закоханих.

Історія цього свята розпочалась у 2012 році в родині американської книжкової блогерки Еммі Бродмур. Вона відзначила 14 лютого – черговий День Святого Валентина, подарувавши книжки місцевим бідним дітям, які не мали змоги придбати власні. Водночас блогерка поділилася ідею зі своїми читачами, її ініціативу підхопили мільйони людей. Так ця традиція почала стрімко розвиватися по всьому світові.

Щороку 14 лютого в День дарування книг люди дарують книжки своїм друзям, близьким, дітям, колегам, презентують книги бібліотекам, музеям, притулкам або просто дарують їх перехожим.

Всі охочі, діти та дорослі, зі всієї України та за її межами, можуть надіслати до дніпровської бібліотеки свої якісь історії, оповідання, вірші, малюнки, фото або просто теплі слова підтримки і побажання воїнам. Всі надіслані матеріали бібліотекарі оформлять в книжки та передадуть їх захисникам, що перебувають на лікуванні в медзакладах Дніпра.

Організатори акції відзначають, що акція набирає шаленої популярності. Пишуть люди з Сумщини, Закарпаття, Волині, Київщини, приєднуються українці вимушені переселенці з Польщі, Фінляндії, Естонії. Діти надсилають світлини своїх домашніх улюбленців, пишуть віршики, малюють листівки. Дорослі – невеличкі твори, слова подяки, побажання здоров’я і миру.

Напередодні 14 лютого містяни будуть запрошені до бібліотеки на майстер-клас з декоративного оформлення цих книжок.

Взяти участь у добрій справі та поділитися своєю любов’ю із захисниками може кожен. Приєднуйтесь!

Благодійна акція триває до 14 лютого.

Всі деталі 093 5065394, координаторка проєкту Наталія.

Адреса бібліотеки: Дніпро, вул.Вернадського, 23 (науково-технічна бібліотека ГМК України).