У Дніпрі запровадили режим економії електроенергії

Міський голова Дніпра неодноразово закликав підприємців бути свідомими та не витрачати зайвих ресурсів — особливо на тлі того, що мерія ухвалила рішення вимикати вуличне освітлення, а переважна більшість містян обмежує використання побутової техніки, щоб не перевантажувати мережу.

Нині у Дніпрі запровадили режим економії електроенергії для підприємців. Він діятиме з 17:00 і до кінця комендантської години. У цей час потрібно вимикати вивіски і вітрини магазинів, кафе, ресторанів та решти закладів. Ті самі обмеження і для підсвічуваних фасадів та рекламних конструкцій.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради, департаменту торгівлі та реклами Дніпровської міської ради, підпорядкованим їм комунальним підприємствам здійснювати перевірку виконання цього рішення та у разі наявності порушень вживати заходів», — йдеться у рішенні, яке депутати ухвалили під час 28 сесії міськради 19 жовтня.

За недотримання режиму економії електроенергії місто розриватиме із власниками договори оренди і скасовуватиме дозволи на розміщення вивісок. Ще один метод впливу на порушників — відключення від електропостачання.

фото із відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!