У Дніпрі затримали тирана (Фото)

«Батько вдарив мене 5 разів!» — таке сказав 12-річний хлопчик патрульним, коли вони прибули на виклик з приводу домашнього насильства до одного з будинків на вулиці Авіаційній Дніпра. Поліцейських викликала його бабуся, бо несила було дивитися, як її син у стані алкогольного сп’яніння знущається з онука. Повідомляють у прес-службі патрульної поліції Дніпра.

Як пояснила жінка, мати хлопчика 2 роки тому померла. Дитина — інвалід 1-ї групи, хворіє на цукровий діабет. Та це не зупиняє батька застосовувати до нього фізичне насильство та ображати. Жінка також пожалілася, що боїться свого сина, бо той часто вживає алкоголь, пенсію, що отримує дитина як інвалід, забирає та витрачає на власний розсуд.

Вдома у цей час перебував і той, про кого йшлася мова. Чоловік спав просто на підлозі. Його розбудили, доставили до Новокодацького відділку поліції та передали інформацію про виявлений факт домашнього насильства до неповнолітнього ювенальну превенцію.

Хлопчику ж викликали швидку. Лікар діагностував у нього забій м’яких тканин обличчя та струс мозку. Дитину шпиталізували.