У Дніпрі злодії вже грабують серед білого дня (Фото)

У Дніпрі 1 листопада близько опівдні на 102 зателефонував чоловік і повідомив, що невідомий забрав з його будинку по вулиці Перемоги телевізор. Він намагався його зупинити, але не вдалося. Патрульні прибули на виклик і почали разом із заявником оглядати прилеглу територію. Повідомляють у прес-службі патрульної поліції Дніпра.

У цей час до поліцейських звернувся небайдужий громадянин та розповів, що неподалік невідомий намагається пошкодити автомобіль. Охоронці порядку кинулися на вказане місце. Там вони виявили автомобіль ВАЗ 2106, у якого були розбиті заднє та бокове скло, а поряд перебував чоловік, схожий за прикметами на ймовірного грабіжника. Невідомий хотів покинути місце події, але інспектори йому завадили та затримали.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

На місце події вони викликали власника авто. Заявник же підтвердив, що саме затриманого він намагався зупинити, коли той тягнув з будинку телевізор. Останній своєї провини не заперечував і повідомив, що він поцупив техніку та намагався обікрасти авто. Телевізор же здав у пункт прийому металу.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу та доставили громадянина до Шевченківського відділку поліції.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!