У Дніпрі змінено тариф на розподіл газу

АТ «Дніпрогаз» звертає увагу споживачів, що з 1 липня 2020 року змінено тариф на розподіл газу. З 1 липня 2020 року тариф на доставку газу для мешканців Дніпра та Дніпровського району складе 0,71 грн. за 1 кубометр. Про це повідомляють на ФБ-сторінці АТ «Дніпрогазу».

«Нагадаємо, з 1 січня по 30 червня 2020 року згідно рішення НКРЕКП тариф на послуги розподілу газу для АТ «Дніпрогаз» становив 0,66 грн. за 1 кубометр газу на місяць. З 1 липня було заплановане вирівнювання тарифу до 0,77 грн. за 1 кубометр на місяць. Однак рішенням Державного регулятора з липня 2020 року затверджено тариф за доставку газу для клієнтів АТ «Дніпрогаз» в розмірі 0,71 грн. за 1 куб. м газу на місяць з ПДВ», – йдеться у повідомленні АТ «Дніпрогаз».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Також спеціалісти зазначають, що вартість послуг доставки газу розраховується індивідуально для кожного клієнта. Розмір плати залежить тільки від обсягів споживання.

«За основу береться обсяг споживання газу впродовж «газового року». Це проміжок часу з 1 жовтня по 30 вересня. Сума кубів газу, спожитого за рік, множиться на тариф на розподіл (доставку). Результат ділиться на 12 рівних платежів, які сплачуються щомісячно впродовж року. Строк оплати послуг з розподілу газу – до 20 числа місяця, в якому Ви отримуєте послугу. Тобто, за червень – до 20 червня, за липень – до 20 липня», – зазначають у АТ «Дніпрогаз».

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!