У Дніпрі знайшли труп чоловіка (Фото)

Поліція Дніпра просить встановити особу померлого чоловіка. Тіло виявили 23 лютого у воді між Мерефо-Херсонським мостом та мостом парка імені Шевченка у місті Дніпро. Можливо, хтось впізнає померлого за прикметами або за речами, в які був одягнений чоловік.  

Прикмети: вік приблизно 50 — 55 років, зріст 193 см, обличчя овальне, сиве волосся довжиною 10-11 см, колір очей світлий.

БУВ ОДЯГНЕНИЙ: коричнева дублянка із натуральної шкіри, синтетична чорна кофта з довгими рукавами — на передній поверхні візерунки у вигляді вертикальних смуг та 6-кутних фігур, синтетична сорочка зеленого кольору з довгими рукавам з вертикальними смужками світло-зеленого та чорного кольору, чорні синтетичні штани, чорні кросівки із натуральної шкіри  (на ребристій гумовій підошві чорного кольору, розмір 44), чорний пасок із натуральної шкіри з металевою пряжкою.

МАВ ПРИ СОБІ: на мотузці навколо правого передпліччя 3 металевих кільця, на одному з кілець розташований пластмасовий темно-зелений ключ від домофону. На кільці розташовано 2 металевих ключа білувато-сіруватого кольору, на одній з поверхонь — напис JMA, на іншому — цифра 8.

Якщо ви маєте будь-яку інформацію про особу померлого, будь ласка, зателефонуйте за номерами (056) 46-50-02, (097) 642-34-22.