У Дніпрі знизили тарифи на опалення

У Дніпрі знизили тарифи на опалення майже на 50%. Як пояснюють у Дніпровській міській раді, це стало можливим завдяки модернізації міської тепломережі та котельних. «Така робота комунальників та міської влади має стати прикладом для інших територій регіону», – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.

У 2016 році теплопостачальники Дніпра знизили споживання електроенергії на 30%, газу на 12%. Це стало можливим завдяки капітальним ремонтам тепломереж та котельних, теплоізоляції труб та встановленню лічильників в будинках. Тепер вартість тепла для населення знижена майже на 50%.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Це справжній приклад розумного підходу до вирішення проблеми. Модернізація системи опалення, зменшення споживання енергоресурсу та як наслідок – зниження вартості комунальних послуг для людей. Керівники інших міст мають послуговуватися прикладом Дніпра і за можливості знижувати тарифи. Закликаємо всі міста та райони модернізовувати систему теплопостачання. Цьогоріч ДніпроОДА перевела на альтернативне паливо 18 котельних лікарень та шкіл», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

За інформацією Дніпровської міськради мешканці Дніпра сплачуватимуть в середньому 16,86 грн. з одного квадратного метра оселі, а не 34,39 грн. як встановлено на початку опалювального сезону. Як наголосили в міськраді, це найнижчий тариф на опалення серед великих міст України.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь