У Дніпрі на території кінноспортивної школи висадили сотню лип (фото)

У Дніпрі на території спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з кінного спорту висадили 100 молодих лип. Таким чином працівники, тренери та вихованці долучилися до акції #Дніпро_квітучий.

липи_Дніпро

В акції #Дніпро_квітучий візьмуть участь 8 міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які мають територію для такого озеленення. Загалом планують висадити близько 200 дерев. Вже посадили 100, інші з’являться на територіях навчальних закладів протягом тижня.

липи_Дніпро

Озброєний лопатою, до справи узявся директор СДЮСШОР з кінного спорту Віктор Коновалов: «Наше місто мусить бути прекрасним, і ми особисто беремо участь у цьому процесі. Ми обрали липи, адже вони гарно квітнуть і мають дуже приємний аромат. Їх висадили на території, де вже є застарілі дерева, щоб оновити її та більше озеленити».

липи_Дніпро

Зі свого боку тренерка-викладачка СДЮСШОР з кінного спорту Ганна Кравченко додала: «Ми залюбки беремо участь у цій акції. Передусім тому, що хочемо, щоб територія нашої школи була гарною та зеленою. До того ж це місце відкрите для прогулянок, і озеленення принесе задоволення не тільки нам, а й тим, хто тут відпочиває».

липи_Дніпро