У Дніпро на фестиваль «Облака» приїхали гості зі всієї України

26 липня у Дніпрі розпочався IV Міжнародний фестиваль авторської пісні «Облака» ім. Олександра Галича. Урочисте відкриття традиційно провели біля меморіальної дошки на будинку, в якому мешкав видатний бард, поет і драматург. Фестиваль організовано в рамках програми «Культурна столиця», він триватиме на Монастирському острові три дні. Повідомляють у прес-службі міської ради.

На IV Міжнародний фестиваль авторської пісні ім. Олександра Галича «Облака» приїхали гості з різних міст України та з-за кордону (Німеччина, Ізраїль, Росія, Молдова, Білорусь тощо).

Юлій Кім — поет, співак і драматург — виступить на фестивалі авторської пісні ім. Олександра Галича. Розповідає, що був знайомий з видатним бардом, тому захід для нього особливий: «Для мене дуже дорого те, що я був особисто знайомий з Олександром Галичем. На фестивалі хочу познайомити публіку зі своїми піснями; сподіваюсь, усі залишаться задоволені».

Заслужений артист України Валерій Чигляєв також приїхав до Дніпра, аби виступити на фестивалі. «Що мені подобається у дніпровському фестивалі авторської пісні – тут «усі свої», люди, з якими я споріднений словом, духом і серцем. Усіх я знаю дуже багато років і не приїхати сюди було неможливо. Коли слухаєш авторську пісню, ніби літаєш. І Дніпро я дуже люблю, це дуже гарне місто з дуже привітними людьми», — каже Валерій Чигляєв.

Марія приїхала на фестиваль з Харкова, аби послухати улюблені пісні та зустрітися з друзями. Каже, що торік теж відвідувала «Облака». «Атмосфера фестивалю пречудова. Торік я теж приїжджала до Дніпра і зрозуміла, що цей фестиваль надзвичайної духовності. Пісні Галича подобаються багатьом поколінням, вони надають відчуття свободи та спорідненості. Крім цього, «Облака» — це дуже гарна нагода побачитися з добрими друзями та знайомими, яких не бачив дуже давно, бо усі живемо у різних країнах, але авторська пісня нас об’єднує саме у Дніпрі. Дуже сподіваюсь, що фестиваль проходитиме ще не один рік», — каже гостя заходу Марія.

Вхід на фестиваль вільний. Більше інформації, а також реєстрація для участі в конкурсі авторської пісні – на офіційних ресурсах заходу: https://dneproblaka.com.ua/, https://www.facebook.com/dneproblaka