У Дніпро продовжують привозити евакуйованих тварин із місць бойових дій (фото)

У Дніпрі співробітники КП «Зооконтроль» щоденно приймають евакуйованих тварин із міст, де ведуться бойові дії (Лисичанська, Маріуполя, Волновахи, Сєвєродонецька, Харкова тощо). За час війни через комунальне підприємство у Дніпрі пройшло більш як 600 тварин. Наразі на перетримці лишилось 200 собак і 20 котів.

евакуйовані тварини_КП Зооконтроль

«Усіх тварин нам привозять господарі на перетримку. Ми доглядаємо за чотирилапими, поки люди шукають, де вони можуть зупинитися пожити разом зі своїми улюбленцями. Кожну тварину нам треба обігріти, приласкати, господарів треба теж заспокоїти, адже багато хто думає, що вони зрадили своїх чотирилапих. Усі тварини абсолютно різні, до кожного ми підбираємо індивідуальний підхід. Наприклад, до нас приїхав лабрадор із Лисичанська, який зі своїм господарем сидів у підвалі і окрім хліба, іншої їжі в нього не було. Нам довелось поступово привчати його хоча б до консервів», – зазначила начальниця відділу реєстрації домашніх тварин КП «Зооконтроль» Ірина Пономаренко.

евакуйовані тварини_КП Зооконтроль

Всіх собак оглянули медики. Але наразі комунальному підприємству необхідна допомога з кормом та мисками.

евакуйовані тварини_КП Зооконтроль

«Нам дуже допомагає місцева влада та різні фонди, але тварин стає дедалі більше. Наприклад, лише сьогодні нам повинні привезти вісім великих собак. Нам потрібні миски та сухий корм», – додала Ірина Пономаренко.

евакуйовані тварини_КП Зооконтроль

Якщо бажаєте допомогти, можна звернутись за номером: 068 828 22 55. За цим же телефоном можна домовитись про перетримку тварин.

евакуйовані тварини_КП Зооконтроль