У Дніпродзержинську відбудеться велодень

Одне з найбільш масштабних і популярних загальноміських спортивних свят – Велодень-2016 – заплановано на суботу, 21 травня. Торік саме це свято стало першою спортивною подією загальноміського масштабу і поклало початок низці різноманітних заходів, головною метою яких є популяризація спорту і здорового способу життя. Про це повідомляє прес-служба Дніпродзержинської міської ради.

Як тоді, так і сьогодні ініціатором та одним з головних організаторів спортивно-масових програм виступає Дніпродзержинський міський голова Андрій Білоусов, який разом з усіма братиме участь у велопробігу.

Реєстрація на велопробіг почнеться в суботу, 21 травня, на місці старту – площі Петра Калнишевського (колишня Дзержинського) о 9:00, початок велогонки – 11:00. Згідно зі схемою маршруту, велосипедисти проїдуть до площі Героїв Майдану (колишня площа Леніна), проспектом Свободи (колишній Леніна) попрямують до пам’ятника «Прометей» і по проспекту Гімназичному проїдуть на мостовий перехід через Дніпро в бік Лівого берега. Кінцевим пунктом заїзду стане сквер за кінотеатром «МИР». У програмі Велодня-2016 заплановано безліч розважальних заходів для велосипедистів будь-якого віку, розіграші призів і різні конкурси.

Також велосипедистів нагородять у номінаціях: «найстильніше вбрання», «найунікальніший велосипед» та «наймолодший учасник».

«Ми, як і обіцяли, будемо щомісяця проводити спортивні заходи, в яких, крім спортсменів, зможе взяти участь кожен мешканець нашого міста. Головна наша мета – зробити спорт у Дніпродзержинську популярним і доступним, щоб залучити якомога більше городян до ведення здорового способу життя», – зазначив Андрій Білоусов.

Добавить комментарий