У Дніпродзержинську ввели «сухий закон»

У Дніпродзержинську 17 червня сесія міської ради більшістю голосів підтримала проект рішення про заборону торгівлі спиртним на території міста з 21:00 до 8:00. Про це інформує прес-служба Дніпродзержинської міської ради.

Нагадаємо, що проектом передбачена заборона роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями і пивом (крім безалкогольного) на території міста в стаціонарних об’єктах торгівлі та тимчасових спорудах, крім закладів ресторанного господарства, в період з 21:00 до 08:00 щодня, враховуючи вихідні та свята.

Крім того, в рамках прийнятого рішення цілком і повністю заборонено торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями і пивом (крім безалкогольного) в стаціонарних об’єктах торгівлі та тимчасових спорудах, які розташовані на відстані 100 метрів від дошкільних, навчальних і спортивних закладів.

Власникам об’єктів торгівлі необхідно буде забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями і пивом (крім безалкогольного) в період з 21:00 до 08:00.

Крім цього, відділу поліції міста пропонується спільно з представниками міських громадських формувань з охорони громадського порядку забезпечити належний контроль за виконанням цього рішення.

Добавить комментарий