У Дніпродзержинську засновано пам’ятну відзнаку «Захисник України»

Нагрудний знак засновано для відзначення громадян міста, які мають статус учасника бойових дій або інваліда війни та брали безпосередню участь у бойових діях в зоні проведення антитерористичної операції на сході України, на знак великої поваги до їх подвигу та активної громадянської позиції, повідомляє прес-служба дніпродзержинської міськради.

Нагородження пам’ятною відзнакою може проводитися посмертно у разі загибелі громадянина міста під час виконання обов’язків військової служби в зоні проведення АТО на сході України.

Нагородження проводиться, як правило, до державних свят або Дня міста за представленням (клопотанням) департаменту охорони здоров’я та соціальної політики, яке подається за місяць до відповідної святкової дати. Відзнака вручається міським головою або за його дорученням іншою визначеною ним особою. Вручення нагрудного знака та посвідчення про нагородження проводиться в обстановці урочистості та широкої гласності.

До нагрудного знака «Захисник України» видається посвідчення про нагородження ним, підписане міським головою. Знак носиться на лівій стороні грудей, за наявності державних та обласних нагород, розміщується після них.

Добавить комментарий