У Дніпропетровській області поліцейські підвели підсумки операції «Мак» (фото)

У Дніпропетровській області за період проведення заходів у межах операції «Мак» правоохоронці вилучили більше 52 тисяч рослин конопель, майже 700 рослин снодійного маку та 120 кг канабісу.

З 25 травня по 23 вересня на території Дніпропетровської області тривали заходи, направлені на виявлення і знищення незаконних посівів маку та конопель. За результатами операції поліцейські виявили 326 фактів незаконних посівів нарковмісних рослин, за якими відкрили 242 кримінальні провадження за ст. 310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. До кримінальної відповідальності за цією статтею поліцейські притягнули 79 осіб.

операція Мак_Дніпропетровська область

Також до адміністративної відповідальності притягнуто 84 особи, за ст. 106-1 (невжиття землекористувачами або землевласниками на закріплених за ними земельних ділянках заходів щодо знищення дикорослих конопель чи снотворного маку) та ст. 106-2 (незаконний посів або вирощування снотворного маку чи конопель) КУпАП. Сума накладних штрафів на порушників складає більше 11 мільйонів гривень.

операція Мак_Дніпропетровська область

операція Мак_Дніпропетровська область