У Дніпропетровському університеті МВС відкрився музей «Бойова слава України»

«Бойова слава України» — назва історичного музею, який відкрився у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ. Ідея створення музею належить керівництву та педагогічному складу Університету внутрішніх справ. Саме вони разом з громадськими організаціями декілька місяців працювали над наповненням експозицій.

 «Бойова слава України» — своєрідна ретроспектива головних історичних подій в нашій державі. Експозиції в новоствореному музеї описують розвиток і становлення нашої державності від скіфів та сарматів до буремного 2014 року.

«Над виставкою працювали протягом декількох місяців. Експонати очистили, сформували у колекцію, підібрали під певний історичний період та виставили для перегляду», — розповідає керівник Дніпропетровської обласної громадської організації «Гвардія Дніпро» Павло Ковальов.

Також у створенні музею відіграли велику роль звичайні городяни – вони відгукнулися на прохання  організаторів поділитися артефактами історичних, зокрема воєнних, подій і приносили муляжі зброї, предмети побуту та нагороди солдатів.

Фото_Музей

«Кожен може відвідати наш музей. Вхід вільний. Треба лише записатися у черговій частині. Для того, щоб екскурсії були більш насиченими, бажано приходити групами.  Але якщо прийде одна людина, їй в екскурсії не відмовлять», — говорить ректор ДДУВС Михайло Лошицький.

Фото з сайту ДДУВС

Добавить комментарий