У Дніпропетровську відкриється виставка дитячих малюнків

7 квітня  у Дніпропетровському художньому музеї відбудеться відкриття обласної виставки дитячого малюнка «Собори наших душ», присвяченої 25-й річниці Незалежності України. Про це інформує прес-служба музею.

На виставці буде представлено 90 найкращих робіт переможців та учасників конкурсу «Собори наших душ», який вже сімнадцять років поспіль проводить Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка».

У конкурсі взяли участь 588 юних художників віком від 5 до 18 років з майже усіх районів області:  з міст Дніпропетровська, Кривого Рогу, Павлограда, Новомосковська, Марганця, а також Дніпропетровського, Томаківського, Нікопольського, Юр’ївського, Магдалинівського, Синельниківського районів.

У дитячих творах –  пейзажі рідного краю, веселі тварини та яскраві птахи,  сім’ї, друзі, герої улюблених літературних творів, захисники рідної землі – від минулого до сьогодення. Кожна робота насичена радістю, надією, бажанням миру та здійснення мрій.

Ця виставка відкриє відвідувачам захоплюючий світ дитячих фантазій, нове сприйняття  довколишнього світу, сповнить душу кожного радістю та оптимізмом.

Відкриття відбудеться 7 квітня о 16:00 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Шевченка, 21.

Добавить комментарий