У Дніпропетровську за останній тиждень складено понад 70 протоколів  на порушників правил благоустрою 

Понад 70 протоколів складено на порушників правил благоустрою міста за останній тиждень, а також надано близько 450 приписів. Про це повідомили на комунальному підприємстві «Управління контролю за благоустроєм міста».

Більшість, 35 протоколів, виписано за порушення погоджених умов проведення робіт на підземних інженерних мережах і спорудах, нормативних строків відновлення елементів благоустрою, 18 – за самовільне проведення земляних робіт на територіях загального користування з пошкодженням або знищенням елементів благоустрою, 12 – за розклеювання інформаційної продукції у непризначених для цього місцях – на фасадах будівель, зупиночних павільйонах, електроопорах, деревах та парканах.  На підприємстві нагадують, що для розклеювання об’яв та інформаційних листів є спеціальні місця – інформаційні дошки на під’їздах житлових будинків.

За порушення правил благоустрою виписується припис на усунення порушення, а у разі його невиконання складається протокол, який передається на розгляд адміністративної комісії для призначення штрафу. На сьогодні  штраф за порушення правил благоустрою складає від 340 до 1700 гривень.

З  питань  порушення правил благоустрою територій, закріплених за офісами, організаціями, установами та підприємствами усіх форм власності  можна звертатися за адресою вул. Червона, 22-а.

Залишити відповідь