Між Україною і Румунією знову ходять пасажирські поїзди

Із метою розширення залізничного сполучення з країнами Євросоюзу з 13 грудня ПАТ «Укрзалізниця» запровадила щоденне курсування двох пасажирських поїздів між Україною та Румунією. Поїзди курсуватимуть зі станції Вадул-Сірет (Чернівецька обл.) до румунських міст Бухарест і Сучава, про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці».

Зокрема, поїзд № 380 Вадул-Сирет – Бухарест відправляється зі станції Вадул-Сирет о 13:40 і прибуває в Бухарест о 22:48. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься о 06:15 і прибуватиме на станцію Вадул-Сирет о 15:40.

У свою чергу, поїзд № 385 Вадул-Сирет – Сучава відправлятиметься о 16:35, прибуватиме в Бухарест о 18:45. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься о 10:55 і прибуватиме на станцію Вадул-Сирет о 12:35.

«Для подорожі поїздами до Бухареста і Сучави пасажири з інших міст України можуть дістатися станції Вадул-Сирет з пересадкою в Чернівцях. Квитки на ці поїзди вже можна придбати у міжнародних касах Укрзалізниці», – наголошується в повідомленні.

За даними прес-служби, графік руху пасажирських поїздів на 2015/2016 роки передбачає курсування через день безпересадкового вагона Львів – Варшава, який відправлятиметься о 23:59 та прибуватиме до Києва о 09:06. У зворотному напрямку поїзд відправлятиметься о 18:39 і прибуватиме до Львова о 06:03.

«Безпересадкові вагони в міжнародному сполученні, які курсували і раніше, відправлятимуться у рейси з такою періодичністю: Київ – Будапешт – щодня, Київ – Братислава – п’ять разів на тиждень, а безпересадочні вагони Львів – Братислава, Київ – Будапешт і Київ – Кошице будуть призначатися за наявності попиту», – відзначили в «Укрзалізниці».

Залишити відповідь