У Дніпропетровську затримано грабіжника-рецидивіста, який напав на дівчину в гуртожитку

25 березня співробітники кримінальної поліції Жовтневого (Соборного) відділення поліції м. Дніпропетровська спільно з патрульними та за сприяння мешканців затримали грабіжника, який грабував своїх жертв під погрозою ножа. Про це повідомив начальник Жовтневого (Соборного) відділення поліції у м. Дніпропетровську В’ячеслав Клешня.

«Близько опівдня в кімнату одного з гуртожитків по проспекту Гагаріна зайшов невідомий. Побачивши, що в кімнаті знаходиться тільки дівчина, зловмисник почав вимагати у неї гроші та цінні речі, погрожуючи при цьому ножем. Дівчина не розгубилася та підняла галас, в результаті чого злодій вдався до втечі. Проте на виході його зупинили мешканці гуртожитку, які і викликали поліцейських», — зазначив В’ячеслав Клешня.

Горе-злодія передали в руки патрульних поліцейських, які приїхали за викликом. Затриманим виявився мешканець Дніпропетровської області 1975 року народження, який на час скоєння злочину відбував покарання за аналогічний злочин у виправному закладі № 133.

«Затриманий раніше вже шість раз притягувався до кримінальної відповідальності та провів у місцях позбавлення волі загалом двадцять три з половиною роки. На момент здійснення розбійного нападу він відбував покарання і знаходився у досить таки вільних умовах утримання в режимі обмеження волі та проходив лікування в одній із лікарень міста,» — додав начальник Жовтневого (Соборного) відділення поліції.

На даний момент затриманому інкримінують два епізоди розбійних нападів, які він скоїв в гуртожитках на території району. Знаряддя злочину – ніж – вилучено.

«Наші співробітники після першого випадку розбійного нападу у гуртожитку, до речі, також на проспекті Гагаріна, провели роботу з персоналом та роздали орієнтування на ймовірного розбійника. Це принесло свої результати», — наголосив В’ячеслав Клешня.

До речі, злочин за який затриманий наразі відбуває покарання, він скоїв також в цьому ж районі міста. Так що проспект Гагаріна для зловмисника став роковим. Цього разу йому загрожує термін позбавлення волі строком від 7 до 12 років за ч. 3 ст.187 (розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище) Кримінального кодексу України.

Добавить комментарий