Із Дніпропетровська курсуватиме новий поїзд

З 27 березня між Дніпропетровськом та Полтавою (Кременчуком) курсуватиме новий поїзд. Про це повідомляє прес-служба «Укрзалізниці». «Враховуючи відсутність прямого залізничного сполучення між Полтавою (Кременчуком) та Дніпропетровськом та з метою вивчення попиту «Укрзалізниця» призначила новий поїзд № 783/784 Полтава (Кременчук) – Дніпропетровськ», — повідомили у прес-службі.

Так, цей поїзд відправлятиметься з 27 березня зі станції Полтава-Південна о 05:07, з Кременчука о 07:00. Прибуватиме до Дніпропетровська об 11:00. Відправлення з Дніпропетровська о 17:30, прибуття до Кременчука о 21:30, а на станції Полтава-Південна поїзд буде о 23:12. У березні він курсуватиме щоденно, крім середи.

Як зазначається, скористатися цим маршрутом буде зручно також жителям і гостям Олександрії, П’ятихаток, Верхівцевого, Дніпродзержинська – з розкладом руху поїзда можна ознайомись тут.

«У зв’язку з недостатнім пасажиропотоком поїзд з 1 квітня відправлятиметься з Полтави по вівторках, п’ятницях і неділях, зворотно з Дніпропетровська – також по вівторках, п’ятницях і неділях. У подальшому періодичність курсування поїзда № 783/784 Полтава – Дніпропетровськ буде корегуватися відповідно до пасажиропотоку», — додали у прес-службі.

Добавить комментарий