У дніпровських студентів з’явилася нова традиція (Фото)

Свято чистоти – нова традиція відпочинку в ДНУ. Так, факультет міжнародної економіки спільно з ініціативною групою Natu_RA влаштував суботник у парку ДНУ поруч з головним корпусом на проспекті Гагаріна. Повідомляє Інформаційно-аналітичне агентство ДНУ ім. О.Гончара.

Організатори запропонували стати учасником акції кожному, хто цінує красу і чистоту навколо себе, та облаштувати власними зусиллями порядок і гармонію. Інформацію про запланований захід поширили через соцмережі. У результаті, до прибирання активно й добровільно долучилися окрім студентів факультету міжнародної економіки на чолі з головою студентської ради Анастасією Єрак та викладачів кафедр, представники історичного, юридичного факультетів, біолого-екологічного факультету та факультету медичних технологій діагностики та реабілітації. Спортсмени, які тренуються щодня у парку, також розділили ініціативу та практикували новий європейський тренд – плогінг, започаткований у Швеції, яка відома своєю екологічністю та зеленими суспільними ініціативами.

«Мета суботника – перетворити прибирання на нову форму екологічного відпочинку, де студенти, викладачі та місцеві жителі піклуються разом про простір, в якому спільно існують, – відзначила Марина Кальніцька, старший викладач кафедри менеджменту та туристичного бізнесу факультету міжнародної економіки, представниця ініціативної групи Natu_RA. – Ми хочемо спільними зусиллями навести лад у місті, започаткувати нову традицію соціально-відповідального відпочинку та закласти нові цінності у старі дії. Адже тільки особистим прикладом можна впливати на свідомість молодого покоління та змінювати світ на краще».

Формат суботника передбачав елементи свята – лунала музика у виконанні професійного діджея Дніпра Олександра Гурова, партнери заходу надали безкоштовно питну воду та яблука. Про весь необхідний інвентар подбала адміністративно-господарська частина університету.

Протягом трьох годин активного прибирання учасники суботника розчистили пішохідні доріжки, підмітали, позбирали й посортували сміття.