У дорожників Дніпропетровщини гаряча пора: ремонтують комунальні дороги

Обласним коштом капітально ремонтуються дороги Павлоградського району: в селі Привовчанському головну дорогу  вже відремонтували, в Павлограді до кінця літа завершать роботи на міжрегіональній магістралі. Загалом у 2017-му обласна влада планує поліпшити стан 160 комунальних автошляхів регіону, підкреслив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

1. У Павлограді триває капремонт вулиці Успенської.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«У дорожників наразі гаряча пора: ремонтують комунальні дороги регіону і мають встигнути до холодів. У нас принципова позиція – ніякого ямкового ремонту, тільки капітальний. І це стосується як міст, так і  найвіддаленіших сіл. Мешканці кожного населеного пункту мають їздити якісними шляхами», – наголосив Валентин Резніченко.

2. 1,5 км автошляху вже зробили.

З травня тривають роботи на вулиці Успенська в Павлограді, яка сполучає Дніпропетровську, Донецьку та Харківську області. Дорогу вже розширили, на більшій частині уклали новий асфальт. Потім облаштують вуличне освітлення.

3. До кінця липня заасфальтують дорогу до кінця.

 «Цю дорогу за всю її історію  так  ґрунтовно не ремонтували жодного разу, – підкреслив заступник  міського голови Павлограда Віталій Мовчан. – Вдячні ДніпроОДА, яка виділила кошти на її капітальний ремонт. Це дозволить розвантажити центр міста».

4. Так ґрунтовно дорогу не ремонтували жодного разу, зазначив Віталій Мовчан.

Ремонт Успенської підрядники планують завершити до кінця літа.

6. Загалом оновлять понад 2 км.

«Цією дорогою пересуватися було неможливо: яма на ямі. Зараз – любо глянути, приємно проїхати», – поділився враженнями місцевий мешканець Володимир.

8. Обабіч вулиці дорожники змонтували понад 4 км бордюрів.

У селі Привовчанске Павлоградського району дорожні роботи вже завершилися. Тепер на вулиці Центральна замість ґрунтівки – якісний асфальт.

11. У Привовчанському тепер замість ґрунтівки – якісний асфальт.

«Дорога була підсипною. Ми своїми силами її ремонтували час від часу. Але фінансування в сільських бюджетах замале, щоб зробити це капітально. Нас підтримала ДніпроОДА, виділила кошти», – зауважила сільський голова Привовчанської сільської ради Ольга Голосна.

13. За словами Леоніда Говорухи, раніше на цьому місці проходила шлакова дорога.

Вулиця Центральна асфальтового покриття не бачила від дня заснування села, кажуть місцеві.

14. Вулиця соціально важлива - сполучає нижню й верхню частини села.

«Ми дуже вдячні, що тепер маємо таку дорогу. У верхній частина села знаходяться і школа, і дитячий садок. Діти йдуть до них по чистому, по сухенькому», – розказала мешканка села Ліна Красюк.

Наразі дорожники працюють, зокрема, у Васильківському, Магдалинівському, Нікопольському, Солонянському, Новомосковському, Криничанському районах.

«Наша мета – щоб у кожному населеному пункті області дороги були ідеальними, – зазначив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик. – Завдяки децентралізації влади в бюджетах різних рівнів з’явилися додаткові фінансові ресурси. Тож тепер є можливість відновлювати інфраструктуру».

10. Дорога без вибоїн та тріщин.

Загалом на Дніпропетровщині за два останніх роки відновили більше 300 комунальних автошляхів.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!