У двох скверах Дніпра встановили камери відеоспостереження (фото)

У Дніпрі камери відеоспостереження встановили на ж/м Ігрень у рамках проєкту «Бюджет участі». Сім стоять у парку біля 122-ї школи та ще п’ять – у сквері, що поряд (вул. Північнодонецька, 1).

«У парку біля школи часто проводять різноманітні заходи для малечі. Поряд і сцена, а влітку ще був дитячий кінотеатр. Тому виникла у мене ідея подбати про безпеку дітей, тож обговорили з активними жителями та подали проєкт», – пригадує авторка проєкту Ольга Гриценко.

камери відеоспостереження_Дніпро

Встановлені камери підключені до Ситуаційного центру, тож за цими територіями цілодобово спостерігають представники поліції та муніципальної варти: «Завдяки отриманню оперативної інформації з камер відсоток розкритих правопорушень збільшився у 2,5 рази», – зауважив директор КП «Інфо-Рада-Дніпро» Дніпровської міської ради Дмитро Цимиренко.

камери відеоспостереження_Дніпро

«У рамках проєкту «Бюджет участі» стають більш популярними ініціативи зі встановлення камер відеонагляду. Уже реалізували у Дніпрі 13 таких проєктів на 5,6 мільйонів гривень (є на житломасивах Ломівський, Парус, просп. Івана Мазепи тощо). А цього року – три подібні ініціативи-переможці на загальну суму у півтора мільйона гривень», – підкреслила директорка департаменту інноваційного розвитку Дніпровської міської ради Юлія Павлюк.

Сквер біля школи № 122 – одне з популярних місць на житломасиві, тож там чергують співробітники КП «Муніципальна варта»: «У нас є піша група та інспектори на авто. Стежимо за збереженням довкілля, об’єктів та елементів благоустрою, а також за дотриманням публічної безпеки і порядку», – розповів старший інспектор КП «Муніципальна варта» Дніпровської міської ради Юрій Антонюк.

камери відеоспостереження_Дніпро

Також ведеться й боротьба з наливайками. Одну виявили саме недалеко від скверу: «Тут незаконно продавали алкоголь та підпільно розливали. На місце викликали поліцейських, які зафіксують порушення», – підсумував заступник директора департаменту торгівлі та реклами Дніпровської міської ради Олександр Малишко.