У електротранспорті Дніпра стартувала незвична акція (Фото)

20 червня у Дніпрі стартувала акція Book crossing «Бери книжку – принось свою» до ІІ Міжнародного книжкового фестивалю Book Space. Команда організаторів фестивалю залишила набір книжок вiд кураторської команди Book Space у брендованому трамвайному вагоні, що курсує за маршрутом №1 у Дніпрі.

«Мета акцiï – привернути увагу мешканців і гостей мiста до читання, а також запросити ïх вiдвiдати II Міжнародний книжковий фестиваль Book Space-2019, що відбудеться з 21 по 23 червня на Фестивальному причалi в Дніпрі. Кожен охочий зможе взяти книжку, котра йому сподобається, щоб прочитати та залишити на обмін свою. Ми сподіваємося, що люди побачать, як це добре, коли ти від щирого серця щось віддаєш та ділишся», – розповідає пiар-директорка фестивалю Тетяна Дробахiна.

Книжки, що команда організаторів залишила у вагоні трамваю, підібрані так, що будуть цікаві і дорослим, і дітям, і молоді.

«Минулого року такої акції не було. Ідея народилася після того, як ми зробили рекламу на одному з трамваїв міста і отримали дуже багато позитивних відгуків – люди навіть фотографувалися біля цих вагонів. Раніше люди багато читали у громадському транспорті, тепер усі зайняті своїми телефонами. І, можливо, цю гарну традицію вдасться відродити, якщо наблизити книжки до людей», – каже арт-директорка фестивалю Вiкторiя Нарiжна.

За її словами, акція триватиме, ймовірно, і після завершення фестивалю: «Ми би дуже хотіли, щоб ця акція продовжилась і після Book Space. Проте наші запаси книжок не безкінечні. Якщо люди зацікавляться, і не просто забиратимуть книжки, а й залишатимуть щось взамін – як і передбачає ідея book crossing, то акція житиме і після фестивалю».