У Кам’янському центральний сквер стане сучаснішим

У Кам’янському розпочато реконструкцію центрального скверу. Як повідомили у департаменті житлово-комунального господарства та будівництва міської ради, вже розпочато перший етап реконструкції ділянки скверу від пам’ятника Прометею до Майдану Героїв. Триває впорядкування території, йдуть  підготовчі роботи для укладання тротуарної плитки, яку планують укласти  замість старих асфальтних алей. Плитку покладуть і по всьому периметру цієї частини центрального скверу для катання на роликах і велосипедах.

Також, буде оновлено меморіальний стенд загиблих учасників АТО. Біля пам’ятного знаку воїнам, загиблим внаслідок бойових дій на Донбасі, будуть розміщені гранітні стели з прізвищами полеглих кам’янчан. На стелах з багатошарового скла розташують світлини загиблих. На Алеї також можна буде побачити фото з передової, зроблені відомим фотографом Дмитром Муравським.

Згідно з проектом, у сквері також планують встановити ігрові майданчики і спортивні тренажери. Ближче до пам’ятника Прометею буде розташована зона для тихого відпочинку, де люди старшого віку зможуть спілкуватись,  читати та грати у настільні ігри. На місці, де колись був фонтан, планують встановити стильний і сучасний елемент декору, красиві лавки, оформлять зону для фотографування з wi-fi покриттям – це буде місце відпочинку для молодих пар.