У Кам’янському визначили переможницю конкурсу краси (фото)

Днями на Дніпропетровщині, в Кам’янському театрі імені Лесі Українки відбувся щорічний конкурс краси «Міss Beauty Kamianske». Для участі в фіналі були відібрані 8 конкурсанток віком від 17 до 23 років.

Програма складалася з ряду конкурсних завдань, до яких фіналістки старанно готувалися останні два місяці. Дівчата розповідали про себе, демонстрували свої творчі таланти, дефілювали на сцені у вечірніх сукнях.

конкурс краси_ Кам’янське

За підсумками всіх виступів почесне журі конкурсу визначило переможницю.

«Міss Beauty Kamianske – 2021» стала сімнадцятирічна Анна Нельга. Дівчина займається вокалом, вчиться на кухаря, а її життєве кредо – «Що не вбиває – робить сильнішими». Крім заслуженої корони, Анна отримала головний приз від міського голови – путівку на відпочинок до Туреччини.

конкурс краси_ Кам’янське

Друге місце і титул «Віце-міss Beauty Kamianske – 2021» дісталося Вікторії Григор’євій. «Міс талант» – Віолетта Михайлова, «Міс грація» – Ангеліна Очкалова, «Міс неповторність» – Владислава Щипакіна, «Міс чарівність» – Катерина Сегейда, «Міс фото» – Аліна Черненко, «Міс глядацьких симпатій» – Кристина Савченко. Кожна з учасниць фінального конкурсу краси була удостоєна почесного титулу та отримала цінні подарунки від спонсорів і партнерів конкурсу.

конкурс краси_ Кам’янське