У Кам’янському будують три стадіони і льодову арену (фото)

У Кам’янському Дніпропетровської області триває комплексний розвиток спортивної інфраструктури. Для кам’янчан будують три багатофункціональні спортивні комплекси, розташовані в різних частинах міста, а також першу криту льодову арену.

Кам'янське_будівництво стадіона

На завершальному етапі будівництво стадіону на Черемушках поруч з 18-ю школою. Об’єкт включає в себе велике футбольне поле, баскетбольні та волейбольні, а також дитячі ігрові та спортивні майданчики, роздягальні та глядацькі трибуни на 500 місць. Відкриття заплановано на 1 вересня цього року. Стадіон на 10-му мікрорайоні лівого берега по проспекту Перемоги відкриють на День міста – 18 вересня. Це буде мультифункціональний спортивний комплекс, крім футбольного поля і різноманітних спортивних майданчиків тут передбачено ще два тенісні корти.

Кам'янське_будівництво стадіона

Найбільший багатофункціональний спортивний комплекс будують по проспекту Конституції. Крім футбольного поля, волейбольних і баскетбольних майданчиків тут буде легкоатлетична бігова доріжка, зона для гри в пейнтбол і найрізноманітніше спортивне обладнання, а також трибуни майже на 1000 глядацьких місць. Цей об’єкт планують відкрити до кінця поточного року.

Кам'янське_будівництво стадіона

Крім того, на даний момент активно ведеться будівництво першої в місті критої льодової арени, де жителі зможуть цілий рік кататися на ковзанах, займатися фігурним катанням, грати в хокей і приймати змагання найвищого рівня. Об’єкт, що включає в себе каток, адміністративну будівлю, роздягальні, тренерські та глядацькі трибуни на 700 місць, планують здати в експлуатацію до кінця року.

Кам'янське_будівництво стадіона

Кам'янське_будівництво стадіона